Часопис війни, 487 доба – огляд останніх новин

  Триває 487  доба  війни російської федерації проти України. Пресслужба ГШ ЗСУ повідомляє, що ворог і надалі зосереджує основні зусилля на Лиманському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках – протягом доби відбулось 29 бойових зіткнень.

  “Східне угруповання військ сьогодні розпочало наступ на декількох напрямках одночасно”, – повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.  “У напрямку Оріхово-Василівки, Бахмута, Богданівки, Ягідне, Кліщіївка, Курдюмівка. На всіх напрямках є просування вперед”, – написала Маляр у Telegram. За її словами, на Куп’янському, Лиманському, Мар’їнському напрямку ворог намагався наступати, але йому не вдалось просунутись. “На Авдіївському та Шахтарському напрямках противник завдав авіаційних ударів, здійснював артилерійські обстріли”, – додала заступниця міністра оборони.

На Куп’янському напрямку ворог проводив наступальні дії у напрямку Берестового, успіху не мав.

На Лиманському напрямку противник здійснив безуспішні наступальні дії в напрямку Веселого.

На Бахмутському напрямку противник вів безуспішні наступальні дії в районі Іванівського. ЗСУ мають успіхи на Бахмутському напрямку. Про це в ефірі національного телемарафону повідомив пресофіцер 3-ї окремої штурмової бригади Олександр Бородін. При цьому, деталей він не повідомив.

Авдіївський напрямок. Шалену атаку відбили наші воїни минулого тижня. Ворог застосував більше десятка ОВТ та декілька днів активно намагався пробити оборону на ділянці фронту Веселе-Крута Балка. 

На Мар’їнському напрямку ворог проводив наступальні дії в районі Мар’їнки, успіху не мав.

На Бердянському напрямку тривають бої на ділянці Левадне-Новодар’ївка. Ворог вчепився за виступ і намагається за всяку ціну його втримати.

На Запорізькому напрямку тривають бої північніше Роботиного, ЗСУ знову мали частковий успіх.

На Херсонському напрямку противник продовжує вести оборонні дії, зосереджує основні зусилля на недопущенні просування наших військ.

Раптовий заколот на Росії раптово закінчився цієї ночі! На ранок українці вже розповідають про цей “інформаційний привід”  анекдоти (докладно у Telegram  “НОВА: новини ветеранів” та на сайті  “НОВА: новини ветеранів”)

НАГАДУЄМО:

Часопис війни, 486 доба – огляд подій на фронті