Москва успішно поширює свої небезпечні пропагандистські наративи в США

  Офіційна передвиборча президентська гонка у США ще не стартувала, але Москва успішно почала поширювати свої пропагандистські наративи “на території ворога”. Такі картинки публікує Fox News – один з медійних гігантів США, який дивляться та читають десятки мільйонів виборців. 

  На картинці якесь ледаче брудне хіппі незрозумілої орієнтації, яке обов’язково підтримує війну в Україні, «хейтить» звичайного роботящого американського хлопця із зоряно-смугастим прапором на футболці, фразою: «Цей прапор мене ображає».

  Посил тут добре зрозумілий. Якщо ти засуджуєш російську агресію, засуджуєш порушення росією всіх можливих міжнародних домовленностей і вимагаєш підтримувати Україну у її боротьбі за свою незалежність і територіальну цілісніть –  ти брудний ледачий нероба, із заплутаною секуальною орієнтацію, та іншою купою негатива, який тільки може домалювати власна фантазія.

 На малюнку можна розгледіти і ще більш маніпулятивну деталь. На синьо-жовтому прапорці написано: «Підтримуй війну в Україні». Виходить, що, нібито, війну розпочала Україна. І асоціальні істоти, які сидять на шиї у добропорядних американських платників податків – саме вони виступають за продовження цієї війни, а не за її припинення.

  Картинки, які публікує не тільки один з медійних гігантів США, дуже дивним чином відтворюють пропагандистські наративи кремля. Схоже, що проросійські сили на наступних президенстьких виборах у США будуть маскуватися під 100% “проамериканські” та “добропорядні”. І цей процес уже відбувається.

НАГАДУЄМО:

У США з’явився новий “голуб миру”

  В Україні ми все це “проходили” в “дев’яності” та “нульові”. Тоді всіх, хто підтримував незалежність України, намагалися чесно працювати, не красти і вчасно платити податки – їх теж російська попаганда виставляла як дурновату асоціальну частину суспільства. Згадайте, як позіціонували українця (учасника шоу) в першому сезоні програми “Останній герой”. А як, спочатку, подавали образ  “Вєрки Сердючки”. І коли дивишся на картинки, які почали з’являтися у США – одразу впізнаєш  “руку майстра”.

  Кінцева мета російської пропаганди – домогтися згортання підтримки визвольних змагань українського народу, що в результаті дозволить росії реалізувати свої загарбницькі плани та оголосити, що в Україні вони перемогли НАТО і США. І якщо це станеться, то наступні малюнки вже будуть на тему: “Віддайте нам ісконно русскіє зємлі Аляскі”.

  Юріс Шальтіс, “НОВА: новини ветеранів” 

НАГАДУЄМО:

Неонацисти в армії росії оголосили про страйк