Лікарі Черкаської обласної лікарні зможуть краще надавати допомогу військовим з пораненнямия

  Реабілітаційне відділення Черкаської обласної лікарні поповнилось новим, сучасним обладнанням для відновлення м’язів спини, верхніх та нижніх кінцівок. Його закупили завдяки субвенції з міського бюджету. Про це повідомили на фейсбук-сторінці КНП “Черкаської обласної лікарні Черкаської міської ради”.

  Реабілітаційне відділення Черкаської обласної лікарні запрацювало ще в лютому 2015 року. Сьогодні у відділенні нараховується 50 ліжкомісць. Фахівці відділення надають допомогу військовим з пораненнями верхніх та нижніх кінцівок, черепно-мозковими травмами, пораненнями хребта та спинного мозку, а також іншим пацієнтам, які мають покази до реабілітації. Крім того надають і психологічну реабілітацію.

  За словами директора Черкаської обласної лікарні Віталія Шила, вартість отриманого потужного та сучасного обладнання склала близько 10 мільйонів гривень.

  – Нове обладнання більш зручніше, сучасніше, має спеціальні програми, функціональні можливості, які дозволяють врахувати патології пацієнтів, їх початкові стани, спостерігати за динамікою,- зауважив Віталій Шило.

  Пристрої вже введені в експлуатацію, персонал пройшов відповідне навчання. Завідувач реабілітаційного відділення Людмила Фомічова зазначила, що такі тренажери використовуються не лише для лікування, а й для діагностики.

  – Спочатку діагностується обсяг рухів суглобів чи спини, які людина може виконати, і вже тоді пристрій складає програму вправ, яка максимально налаштована на рівень пацієнта. Це також дає змогу спостерігати за динамікою занять,- уточнює Людмила Фімічова.

НАГАДУЄМО: