УВФ проведе воркшоп для ГО

  УВФ запрошує громадські організації 9 листопада 2023 року о 12:00 на воркшоп Українського ветеранського фонду Мінветеранів.

  Під час заходу юристи, фінансисти, експертний сектор та проєктні менеджери Фонду розкажуть учасникам про те, як громадським організаціям (ГО) підготувати конкурсну заявку, аби виграти до 2,5 млн грн на підтримку на проєкт для ветеранів і їхніх родин.

  Якщо ви плануєте взяти участь у заході, варто підготувати запитання та обовʼязково озвучити їх під час воркшопу Українського ветеранського фонду.

 УВФ особливо наголошує на необхідності вказувати під час реєстрації саме ті електронні скриньки, які ви перевіряєте — на них вам буде надіслано посилання для участі в ZOOM.

  Щоб приєднатись, потрібно зареєструватись: https://forms.gle/7jkXnmquxLdUXCVCA

  Нагадуємо, що претендувати на отримання фінансової підтримки можуть громадські об’єднання зі статусом юридичної особи (громадські організації або громадські спілки), які зареєстровані відповідно до вимог законодавства не пізніше ніж за один рік до подання заяви на участь у конкурсному відборі та мають статус неприбуткової організації, до статутної діяльності яких належать питання щодо захисту прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів ветеранів та членів їх сімей.

  У рамках вищезазначеного конкурсного відбору можуть брати участь проєкти, які відповідають наступним пріоритетам:

1. Надання менторської підтримки та консультування ветеранського підприємництва від старту до розвитку;
2. Соціальний супровід ветеранів, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України;
3. Соціальний супровід дітей ветеранів та дітей загиблих (померлих) ветеранів війни, дітей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України;
4. Реінтеграція ветеранів та членів їх сімей до активного суспільного життя, забезпечення збереження та відновлення їх фізичного та психічного здоров’я.

НАГАДУЄМО: