Китайські інженери для рашистів розробили кріплення для скидання великих мін з БПЛА (відео)

  У Китаї на замовлення російської компанії для БПЛА розробили кріплення для скидання великих мін, вагою 16 кілограмів кожна. Про це написав військовий фахівець із зв’язку, радіоелектронної боротьби та розвідки Сергій (Флеш) Бескрестнов на своїй сторінці у Facebook.

  “Китайський виробник демонструє вже готове рішення щодо скидання для замовника з Уралу. Поки Китай постачає в РФ продукти та комплектуючі, санкції росіянам не страшні”, – написав Бескрестнов.

  На відео чоловік демонструє техніку, яка призначена для скидання мін. У спеціальні контейнери, їх у БПЛА два, завантажуються міни на кріплення, а потім дрон летить атакувати ЗСУ.

  У кадрі також на кілька секунд з’являється аркуш паперу, на якому написано назву компанії-замовника – “Ural Drone Hub”. Це компанія, яка займається питаннями закупівлі, постачання, а також збору безпілотних летальних апаратів у Росії.

   На початку серпня стало відомо, що росіяни зняли обмеження з китайських дронів Mavic-3. Після оновлення програмного забезпечення ці БПЛА здатні літати далі, вище та набагато стабільніше. Українські військові сподіваються, що зможуть їх “приземлити” та скопрувати прошивку.

   У той же час інженери РФ представили свій новий дрон-бомбардувальник. Розробники запевняють, що їхній безпілотник може підняти до 5 кг боєприпасів, але замість них він поки що піднімає лише пляшки з водою.

  З 1 вересня Китай пообіцяв обмежити експорт безпілотників на тлі звинувачень у застосуванні зброї у російсько-українській війні. Країна введе експортний контроль щодо деяких двигунів для дронів, лазерів, засобів зв’язку та систем захисту дронів. Заходи контролю також торкнуться деяких споживчих дронів, щоб запобігти їхньому експорту у військових цілях.

Олександр Вікторович, “НОВА: новини втеранів”

НАГАДУЄМО:

Російського окупанта назвали вбивцею, зірвали та викинули його нагороди