Російського окупанта назвали вбивцею, зірвали та викинули його нагороди

  У Забайкальському краї Російської Федерації компанія з восьми молодих людей жорстоко побила одразу двох “добровольців”, які повернулися “трьохсотими” із зони бойових дій в Україні. Про це повідомило РосЗМІ URA.RU у неділю, 6 серпня, а Telegram-канал РосгVардієць опублікувавши деякі подробиці події пише, що “інцидент” мав місце в суботу, 5 серпня.

  За інформацією росмедіа, інцидент стався у селищі Нерчинський завод у місцевому кафе. За першого російського окупанта, який у зоні бойових дій втратив ногу, “заступився” його також безногий “бойовий товариш”. Поліцейським поки що вдалося з’ясувати тільки те, що два колишні “добровольці”, які “культурно відпочивали” в кафе (чисто в російському розумінні  цього поняття), посварилися з іншою компанією внаслідок чого спалахнула бійка.

  Молоді люди в доступний для рашистів спосіб пояснили “добровольцям”, ким вони є насправді: колишнього російського окупанта назвали вбивцею просто в обличчя, з “ветеранів” зірвали так звані “бойові нагороди” і викинули їх. Крім того, компанія з восьми молодиків ще й розбила вікна в легковому автомобілі одного з рашистів, вирвала у нього колесо і пом’яла багажник авто.  

Генштаб ЗСУ інформує про події на фронті – часопис війни, 529 доба

  У МВС Росії повідомили, що принаймі одного військового госпіталізували до місцевої лікарні. Молодим людям, які побили “героїв війни”, вже інкримінують навмисне пошкодження майна та навмисне заподіяння легкої шкоди здоров’ю. А депутат Держдуми рфії Олександр Хінштейн у своєму Telegram-каналі написав, що нападників потрібно притягнути до відповідальності за фактом “дискредитації Збройних Сил та учасників СВО”.

  Факт такого “поважного ставлення” на Росії до “добровольців”, які воювали в Україні, далеко не поодинокий. Наприкінці листопада 2022 року в тому ж Забайкаллі пограбували “пораненого військового”, який повернувся з України. А у березні цього року ЗМІ повідомляли, що на Криму 70-річного ветерана ФСБ побили за букву “Z”, яку той намалював на своїй машині.

НАГАДУЄМО:

Вночі безпілотники атакувати російський танкер і Кримський міст, – СБУ