У Забайкальському краї Російської Федерації компанія з восьми молодих людей жорстоко побила одразу двох “добровольців”, які повернулися “трьохсотими” із зони бойових дій в Україні. Про це повідомило РосЗМІ URA.RU у неділю, 6 серпня, а Telegram-канал РосгVардієць опублікувавши деякі подробиці події пише, що “інцидент” мав місце в суботу, 5 серпня.
За інформацією росмедіа, інцидент стався у селищі Нерчинський завод у місцевому кафе. За першого російського окупанта, який у зоні бойових дій втратив ногу, “заступився” його також безногий “бойовий товариш”. Поліцейським поки що вдалося з’ясувати тільки те, що два колишні “добровольці”, які “культурно відпочивали” в кафе (чисто в російському розумінні цього поняття), посварилися з іншою компанією внаслідок чого спалахнула бійка.
Молоді люди в доступний для рашистів спосіб пояснили “добровольцям”, ким вони є насправді: колишнього російського окупанта назвали вбивцею просто в обличчя, з “ветеранів” зірвали так звані “бойові нагороди” і викинули їх. Крім того, компанія з восьми молодиків ще й розбила вікна в легковому автомобілі одного з рашистів, вирвала у нього колесо і пом’яла багажник авто.
http:///henshtab-zsu-informuie-pro-podii-na-fronti-chasopys-vijny-529-doba/
У МВС Росії повідомили, що принаймі одного військового госпіталізували до місцевої лікарні. Молодим людям, які побили “героїв війни”, вже інкримінують навмисне пошкодження майна та навмисне заподіяння легкої шкоди здоров’ю. А депутат Держдуми рфії Олександр Хінштейн у своєму Telegram-каналі написав, що нападників потрібно притягнути до відповідальності за фактом “дискредитації Збройних Сил та учасників СВО”.
Факт такого “поважного ставлення” на Росії до “добровольців”, які воювали в Україні, далеко не поодинокий. Наприкінці листопада 2022 року в тому ж Забайкаллі пограбували “пораненого військового”, який повернувся з України. А у березні цього року ЗМІ повідомляли, що на Криму 70-річного ветерана ФСБ побили за букву “Z”, яку той намалював на своїй машині.
http:///vnochi-bezpilotnyky-atakuvaty-rosijskyj-tanker-i-krymskyj-mist-sbu/