Китайські хакери здійснили атаку проти компаній і державних структур Росії

   У той час як російська пропаганда волає про те, що Росія та Китай – “сакральні брати навіки” і “тандем 21 століття”, КНР із шпигунських міркувань вдало втілила в життя масштабну довготривалу хакерську атаку проти російських компаній і державних структур.


  Про таку “особливу форму дружби” повідомили не якісь бажаючі “вбити клин” у “кристально чисті” відносини Росії та КНР, а «Лабораторія Касперського», яка викрила Китай у масштабній кібератаці та шпигунстві.


  Так, згідно з даними «Лабараторії» китайська урядова хакерська група “ТА428”, і на цьому потрібно особливо наголосити (!!!), здійснила масштабну довготривалу і вдалу атаку на військово-промисловий комплекс Росії. Як основний інструмент проникнення в систему росіян була використана програма “PortDoor”.

 

Заставка НАГАДУЄМО

  Китайська урядова хакерська група “ТА428” з січня і до початку літа 2022 постійно шпигувала за російськими міністерствами та відомствами, науково-дослідними інститутами, урядовими структурами Росії та підприємствами військово-промислового комплексу.   Китайські хакери здійснювали свою діяльність протягом декількох місяців, а тому, можна тільки собі уявити обсяги секретної інформації до яких вони змогли “докопатися”.


  Список того, що було “зламано” та за ким шпигували кілька місяців “брати” Росії, можливо, згодом опублікують у відкритих джерелах. Але важливіше за вкрадене те, що Китай, скориставшись “вразливістю” Росії під час війни, фактично “підло завдав їй удар у спину”, як люблять це називати російські пропагандисти.


  КНР не допомагає РФ у війні проти України і продовжує зберігати нейтралітет, стверджує керівник МЗСУ Дмитро Кулеба. За його словами, на рівні наративів китайська інтерпретація “причин війни” майже повністю збігається з російською, але реальної практичної допомоги РФ від КНР не отримує.


  Як бачимо, КНР чітко дотримується власних намічених цілей і просто ставиться до Росії, як до “тимчасового попутника”.

 

Аслан Дзітоєв, “НОВА: новини ветеранів АТО/ООС”.

 

Заставка НАГАДУЄМО