Кремль намагається збільшити чисельність російської армії за рахунок громадян із країн Центральної Азії

  Щоб якось забезпечити формування нових підрозділів, керівництво Кремля вирішило залучати в ЗС РФ за рахунок громадян із країн Центральної Азії. Це пов’язано з тим, що успіхи ЗСУ на фронті значно зменшується кількість російських громадян, які надивившись “російського телевізора” виявляють бажання повоювати в Україні. 


  Про “тисячі” сирійців, палестинців, “сто тисяч” північних корейців зараз вже ніхто не говорить. Сьогодні увагу звернули на залучення до російського війська “свіжого м’яса” із Середньої Азії. І в лідери в вирішенні цього питання вирвався “московський регіон”.


  Там для формування “добровольчих батальонів” місцеве керівництво дало вказівку співробітникам військових комісаріатів та відділів поліції “провести відповідну агітаційну роботу” з громадянами Узбекистану, Таджикистану та Киргизстану, які “понаєхалі”. Тим, хто погодиться підписати контракт та поїхати помирати за Путіна в Україну, крім фінансового стимулу обіцяють отримання російського громадянства. якщо пощастить залишитися живим.

 

Заставка НАГАДУЄМО

  У Чечні значну частину «добровольців» чотирьох батальйонів Кадирова складають викрадені чеченськими силовиками місцеві молоді чоловіки, здебільшого із сільської місцевості. Під загрозою кримінального переслідування за сфабрикованими звинуваченнями, погрозами у бік рідних або під тортурами, їх змушують “добрвільно” підписувати “військові контракти”.

 

  Практика викрадення чоловіків для поповнення добровольчих військових підрозділів, які воюють в Україні на догоду Москві, породжує хвилі невдоволення серед мешканців Чечні. Громадяни республіки вголос виказують обурення тим, що Рамзанка Диров посилає мусульман брати участь і гинути на «чужій» війні. Але це тільки “один бік медалі”.

 

Заставка НАГАДУЄМО

  На війну відпрявляють молодих чеченці, які, як правило, не входять до токкхумів і тайпів, рідних Кадирову. Схоже, що наслідуючи свого “кремлівского боса”, Рамзан Ахматович намагається за допомогою ЗСУ знищити якомога більше своїх “потенційних опонентів”.

 

  Але, схоже, що і ці “заходи” дадуть Кремлю лише тимчасовий ефект. Як правильно сказала під час опитування одна російська жінка: – “Якщо у вас (у Кремля – авт.) закінчилися солдати, то пора закінчувати і війну”. Але, схоже, що “колективний Путін” збирається воювати “до останнього рaZіяніна”.

 

Аслан Дзітоєв, “НОВА: новини ветеранів АТО/ООС”

 

Заставка НАГАДУЄМО