Кремль докладає максимальні зусилля щоб змусити України до переговорів

  Із останніх заяв “проросійськи налаштованих” політиків з різних країн Світу, Кремль кинув усі зусилля не тільки на Бахмут та Авдіївку, а й на дипломатичний фронт, щоб змусити України до переговорів.

  Після захоплення територій Донецької і Луганської областей, москва ще більш посиле тиск, щоб змусити керівництво України сісти за стіл переговорів. Звісно, жодні переговори з москвою не принесуть Україні мир, а лише дозволить росії перевести подих та зібратися з новими силами для наступного етапу – “Дайош Кієв! Дайош-Берлін!”

  Кремль поспішає нав’язати свої умови перед очікуваним контрнаступом Збройних сил України, вважають аналітики ISW
“Побоювання з приводу втрати нових окупованих територій в Україні під час очікуваного майбутнього українського контрнаступу можуть спонукати Кремль активізувати поточну інформаційну операцію, спрямовану на те, щоб змусити Захід запропонувати Україні піти на територіалні поступки та змусити до переговорів на більш вигідних для росії умовах”, – вважають в ISW.

  “Переговори між москвою та Києвом зараз неможливі”, – заявив держсекретар США Е.Блінкен. За його словами, зараз це означало б підтвердження окупації країною-агресором частини українських територій.

  “Я розумію, для когось ідея мирних переговорів може і є привабливою. Але це означає фактичне визнання захоплених росією українських територій, і не призведе до справедливого та тривалого миру”, – сказав держсекретар США.

  Але невідомо, як повернеться ситуація, коли КНР, яка розпочала військові тренування із оточення острова Тайвань, раптом не розпочне військову операцію НВАК з “відновлення законного контролю” над непокірним островом.

НАГАДУЄМО:

Китай розпочав військові навчання навколо острова Тайвань, які схожі на оточення острова перед нападом