Головна мета СВО – пограбувати захоплену територію України: Путін у темі та в долі

  Ми не повинні дивуватися масовій “демілітаризації” з помешкань українців пральних машинок, унітазів, нижньої білизни та холодильників “расійськімі асвабадітєлямі”. Товаріщі путіна із “кооперативу Озєро” також не від стають від рядових рашистів, але грабують захоплені території України на значно просуненому рівні. 


  The Wall Street Journal пише, що давній друг путіна та колишній аграрний міністр рфії товаріщ Олександр Ткачов захопив на окупованих рашистами територіях 160 тис. гектарів землі. Саме захопив: приїхали бойовики з автоматами та зі стрільбою пояснили, що таке “демілітаризація” та “денацифікація” на практиці. Так Ткачов без особливих зусиль викрав близько півмільйона тон пшениці та соняшнику. Якщо взяти , навіть, самі мінімальну ціну – $150 за тону, і перемножити на кількість викраденого – отримаємо $75 млн. чистого прибутку.


  Уряд рфії прагне роздати конфісковані підприємства в анексованих регіонах в управління російських компаній, писали їхні «Вєдомості» з посиланням на чільного єдинороса Андрія Лугового. Перший в черзі – «Ростєх». Це корупційна годівниця особисто товаріща путіна, якою керує його старий друг-кгбешник товаріщ Чємєзов Сєргєй Вікторовіч.

Чємєзов Сєргєй Вікторовіч (ліворуч) та Ткачов Алєксандр Ніколаєвіч

  Крім того, друзям Путіна обіцяні близько 200 родовищ корисних копалин. За даними канадської компанії SecDev, Росія анексувала таких родовищ на загальну суму $12,4 трлн. Серед вкраденого – поклади вугілля, газу, нафти, титану, циркону, літію, золота, урану. В Криму на газовій трубі сидить кум путіна товаріщ Віктор Мєдвєдчук.


  Загалом же за 10 місяців 2022 року рашисти вкрали в Україні зерна на $1 млрд та металу на $600 млн. Саме за можливість для російських еліт мародерити “по-крупному” й конають під Соледаром, Бахмутом, Сватовим, Мелітополем російські “мобіки”. Вони ціною власних життів дають змогу керівництву рфії банально грабувати окуповану територію.


  Ось так виглядає на практиці “денацифікація” та “демілітаризація” України.

 

Юріс Шалтіс, НОВА: новини ветранів

 

НАГАДУЄМО:

Часопис війни: 221 доба