Міністр закордонних справ Німеччини завітала до Харкова

  Міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок 10 січня 2023 року, з неоголошеним візитом завітала до Харкова, повідомляє німецьке агентство dpa.

  “Міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок відвідала українське місто Харків, розташоване неподалік від лінії фронту, ставши першим членом уряду Німеччини, який побачив цю територію на власні очі”, – повідомило видання.

  Свій третій візит до країни під час війни Бербок назвала проявом солідарності. Під час візиту Анналена Бербок   пообіцяла більше німецької гуманітарної допомоги, включаючи генератори, пальне та ковдри, а також «подальші поставки зброї».

 Візит тривав кілька годин. Зараз німецька делегація вже повернулася до Німеччини.   

  Кілька днів тому уряду Німеччини прийняв рішенняпро поставку бойових машин піхоти Marder, на які давно вимагала Україна. Київ також наполягає на поставці основних бойових танків, але поки Берлін відхиляє це прохання.

  Попередній візит Бербок в Україну відбувся 10 вересня 2022 року. Тоді голова МЗС Німеччини обговорила з українською владою підтримку з боку своєї держави, у тому числі в питанні розмінування та розслідування російських злочинів.

 

НАГАДУЄМО:

 

Маленька острівна країна Ніуе вшанувала захисників Азовсталі