Генштаб ЗСУ інформує про події на фронті, – часопис війни, 580 доба

   Речник Генерального штабу ЗСУ Павло Ковальчук повідомив, що минулої доби відбулося 25 бойових зіткнень. В зоні відповідальності ОСУВ “Північ” на Волинському та Поліському напрямках оперативна обстановка залишається без суттєвих змін. На Сіверському та Слобожанському напрямках противник зберігає військову присутність у прикордонних районах.

В зоні відповідальності ОСУВ “Хортиця” на Куп’янському та Лиманському напрямках противник наступальних (штурмових) дій не вів.

  На Бахмутському напрямку наші захисники успішно відбили 5 атак противника в районі Кліщіївки, де ворог намагався відновити втрачене положення.

  В зоні відповідальності ОСУВ “Таврія”  Сили оборони відбили атаки ворога в районах населених пунктів Авдіївки та Сєверного. Противник вів безуспішні наступальні дії в районі Мар’їнки, де протягом доби здійснив 10 невдалих спроб витіснити наші підрозділи із займаних позицій. Крім того, противник намагався відновити втрачене положення в районі Новомихайлівки, але успіху не мав.

  Водночас, на Шахтарському та Запорізькому напрямках наші захисники продовжують тримати оборону на зайнятих рубежах, захищають нашу землю від окупантів.

  В зоні відповідальності ОСУВ “Одеса” на Херсонському напрямку Сили оборони продовжують вести контрбатарейну боротьбу

На Мелітопольському напрямку сили оборони продовжують наступальну операцію

НАГАДУЄМО:

Генштаб ЗСУ інформує про події на фронті, – часопис війни, 579 доба