Ліна Костенко подарувала свою книгу юній харків’янці Дарині Вдовенко

  Поетеса Ліна Костенко підписала й подарувала книгу студентці з Харкова Дарині Вдовенко, яка влітку вийшла на одиночний пікет проти виступу в міському парку співачки Світлани Лободи. Про це повідомили кореспонденти «Укрінформу», які й передали дівчині збірку «300 поезій». Книгу надало видавництво «Абабагаламага».

Авторка у дарчому написі побажала Дарині «щасливої долі і світлих обріїв буття», а її рідному Харкову — відродження.

  Дарина  зізнається, що й досі її подеколи впізнають, і хоча про акцію не жалкує, увага суспільства все ж викликає суперечливі почуття. Вона розповіла, що одразу ж після її протестної акції здобула величезну підтримку українців. За кілька днів отримала багато подарунків  — здебільшого книжок та солодощів. Книги, зокрема, подарували письменники Руслан і Людмила Горові, Андрій Кокотюха, Вахтанг Кіпіані.

  Цього літа дівчина вступила до Харківської державної академії дизайну і мистецтв та навчається за спеціальністю «станковий живопис». Вона висловила жаль з приводу того, що на прочитання всіх книг, які вона отримала в дар і купила влітку, не вистачає часу: «Сконцентрована на навчанні. А ще намагаюся частіше відвідувати всілякі культурні заходи у Харкові, зокрема, виставки, бо, попри ракетні удари, які знову переживає місто, в нас відбувається багато цікавого».

  Нагадуємо, що  25 червня 16-річна Дарина Вдовенко прийшла на виступ Світлани Лободи у харківському саду ім. Т. Шевченка з плакатом «Харків без Лободи». Попри те, що співачка чіпала дівчину за плечі, волосся, запитувала, хто заплатив їй за протест, і говорила, що з такими немає сенсу спілкуватися, Дарина не припинила свою одиночну акцію.

НАГАДУЄМО:

Генштаб ЗСУ інформує про події на фронті, – часопис війни, 579 доба