На Лимано-Куп’янському напрямку тимчасове затишшя, – Ілля Євлаш

  За словами начальника пресслужби Східного угруповання військ ЗСУ, за минулу добу на Лимано-Куп’янському напрямку спостерігається тимчасове затишшя –  за минулу добуне було жодного боєвого зіткнення з противником. Але рашисти 538 разів застосували артилерію на цій ділянці фронту та здійснили 17 авіанальотів. За добу тут було знищено 20 одиниць техніки та озброєння росіян. Крім того, ліквідовано 64 загарбників.

  Але росіяни на Лиманському і Куп’янському напрямках займаються формуванням 12 штурмових рот. Про це повідомив в ефірі одного з телеканалів начальник пресслужби Східного угруповання військ ЗСУ Ілля Євлаш.

  “Противник зараз акумулював понад 110 тисяч свого особового складу. Також тисячі своєї важкої та броньованої техніки. Він там тримає досить потужне угруповування. Зараз вони займаються формуванням 12 штурмових рот, це приблизно десь 2 тисячі осіб. Проте це вже свідчить про їх слабкість. Оскільки раніше ми говорили про батальйонно-тактичні групи, то тепер ми вже говоримо про роти, що значно менше ніж те, що вони могли зробити раніше”, – заявив Євлаш.

  За словами начальника пресслужби Східного угруповання військ ЗСУ, за минулу добу на Лимано-Куп’янському напрямку тимчасове затишшя –  за минулу добуне було жодного боєвого зіткнення з противником. Але рашисти 538 разів застосували артилерію на цій ділянці фронту та здійснили 17 авіанальотів. За добу тут було знищено 20 одиниць техніки та озброєння росіян. Крім того, ліквідовано 64 загарбників.

  Водночас  міністр оборони рф сергій шойгу нараді перед генералітетом заявив про плани воювати з Україною щонайменше до 2025 року, пишуть росЗМІ. “Послідовна реалізація заходів, планів діяльності до 2025 року дозволить досягти намічених цілей”, – зазначив він.

 Запасний президент рфії дмитро медведєв зі свого боку повідомив, що понад 325 тисяч осіб прийнято на службу у зс рф за контрактом  із 1 січня до 26 вересня 2023 року.  За його словами, в росії триває робота з доукомплектування зс контрактниками і контролю за бойовою і військово-політичною підготовкою військовослужбовців.

НАГАДУЄМО: