Генштаб ЗСУ інформує про події на фронті, – часопис війни, 576 доба

  Речник Генерального штабу Збройних Сил України Андрій Ковальов повідомив, що в зоні відповідальності оперативно-стратегічного угрупування військ “Хортиця” на Бахмутському напрямку Сили оборони успішно відбили атаки противника в районі північно-східніше Григорівки Донецької області. Противник намагався відновити втрачене положення в районі Андріївки Донецької області, але успіхів не мав. Сили оборони продовжують штурмові дії південніше Бахмута.

  В зоні відповідальності оперативно-стратегічного угрупування військ “Таврія”  противник вів безуспішні наступальні дії в районі Мар’їнки та Красногорівки. Тут, впродовж минулої доби окупанти здійснили 12 невдалих спроб витіснити наші підрозділи із займаних позицій.

  На Шахтарському напрямку Сили оборони успішно відбили атаку ворога в районі Микільського.

  На Запорізькому напрямку атаки противника в районах Малої Токмачки та Роботиного Запорізької області завершилися для загарбників значними втратами як у живій силі, так і в техніці. Водночас, на Авдіївському та Шахтарському напрямках Сили оборони продовжують тримати оборону на зайнятих рубежах, завдають окупаційним військам втрат в живій силі та техніці.

  На Мелітопольському напрямку Сили оборони продовжують наступальну операцію. Танки ЗСУ прорвали головну лінію оборони, повідомляє ISW. Українські танки та інша бронетехніка вже діють на південь від останньої лінії головного оборонного рубежу окупантів. Це вказує на те, що українці прорвали перші дві лінії цього ешелону достатньою мірою, щоб пропустити техніку через пролом.

  На Кримькому півострові знову “тривожно”. “Каміння з неба” влучило у приміщення штабу ЧФ РФ під час наради. Є загиблі і поранені серед рашистів. У сусідніх цивільних будинках навіть шибки залишилися цілі. 

НАГАДУЄМО:

Генштаб ЗСУ інформує про події на фронті, – часопис війни, 575 доба