В Севастополі знову пролунали вибухи

  На окупованому Кримському півострові сьогодні знову лунали вибухи, повідомляють місцеві Telegram-канали. За даними “ЧП Севастополь”, вибухи дуже добре було чути в районі Студмістечка, бухти Омега та над Фіолентом. Крім того, “щось дуже громко впало у районі пр. Жовтневої революції”.

  Вчора поблизу Севастополя було вражено ракетами військову базу. Російські генерали визначили цю базу своїм запасним командним пунктом, щоб їх не дістали за основним місцем дислокації.

  Удар по командному пункту чорноморського флоту рф був нанесений після того, як Служба безпеки верифікувала дані, що у військовій частині дійсно перебувають командири ворожого флоту. Всі ракети точно влучили в ціль. Це була спільна спецоперація Служби безпеки України, Повітряних сил та ВМС ЗСУ. Наразі уражена не тільки жива сила противника, але й дороговартісні військові системи, які знаходились на цій базі.

  Речник Повітряних Сил Юрій Ігнат повідомив , “бавовна” буде відбуватися й надалі на тимчасово окупованих територіях, зокрема в Криму, адже Україна має знищувати ворога і його логістику.

  В СБУ стверджують, що “сезон бавовни” на півострові тільки розпочинається.

НАГАДУЄМО:

Підрозділи Гвардії наступу просунулись вглиб оборони росіян