День єднання народів Білорусі та Росії – крок на шляху до утворення СССР_2.0

  Сьогодні самопроголошений президент Білорусі і російські пропагандисти святкують “День єднання народів Білорусі та Росії”, які можна вважати витоками так званого “русского мира”.
  Саме цього дня, 02 квітня 1996 року, тодішні Президенти двох держав – Борис Єльцин та Олександр Лукашенко, підписали договір «Про утворення Співтовариства Білорусі та Росії».

  Через рік було утворено “Союзну державу” – таке собі “СССР_2.0” (офіційно з 26 січня 2000 року, – прим.авт.), – наддержавне утворення РФії та Республіки Білорусії. Після цього розпочалося планомірне поетапне “зближення”, що дуже нагадує “мирне” поступове поглинання РФією сусідньої країни.

Президент РФ Борис Єльцин та президент Білорусії Олександр Лукашенко під час підписання договору про утворення Союзу Росії та Білорусії у Володимирській залі Великого Кремлівського палацу. Москва, РФ.

  Як зазначають самі росіяни, ще в 1991 році перший і останній Президент СРСР мав завдання створити “Союз Суверенних Держав” (ССД), яке біль відоме під назвою “Новоогарьовскій процес“. Але через події другої половині 1991 року план трансформації “СССР” в “ССР” (українською – “ССД”, – прим.авт.) не було реалізовано.

 

Червоним та помаранчевим кольорами позначені республіки, які були готові увійти до складу Союзу Суверенних Держав (ССГ); чорним – держави, які відмовилися підписати “Новий союзний договір” – “СССР_2.0”.

  Але рашисти не ті, хто відмовляється від задуманого. Під гаслом “зближення з Росією” відбулася “перемога” Олександра Лукашенка на президентських виборах у Білорусі в липні 1994 року.

  Якимось “дивним чином” в Україні теж в 1994 році “раптом” відбулися позачергові президентські вибори. Але на відміну від Білорусі, новобраний другий президент України Леонід Кучма, заявляючи про “багатовекторність зовнішньої політики України”, десять років не поспішав приєднуватися до “СССР_2.0”.

  Тоді росіянами ставка була зроблена на “більш слухняну кандидатуру” – Віктора Януковича. Але тут, як вважають російські пропагандисти, втрутилися США і Країни Заходу. Внаслідок “Помаранчевої Революції” (Другий Майдан – прим. авт.) президенство Януковича було відтерміновано до 2010 року.

Помаранчева Революція” або “Помаранчевий майдан” (Другий Майдан) – кампанія протестів, мітингів, пікетів, страйків та інших актів громадянської непокори в Україні у листопаді – грудні 2004 року . Акція почалася 22 листопада 2004 як реакція на масові фальсифікації, що вплинули на результат виборів.

  Ставши четвертим президентом України Віктор Янукович почав пришвидшеними темпами тягнути Україну до “СССР_2.0”. І коли всім здавалося, що задуми Кремля по “мирному” поглинанню Білорусії, України і Казахстану ось-ось здійсняться, знову втрутилися кляті спецслужби США і Країни Заходу (за версією тих же російських пропагандистів).

Революція гідності (Єврореволюція або Третій Майдан – прим.авт.) — політичні та суспільні зміни в Україні з 30 листопада 2013 до лютого 2014 року, викликані масовим протестом громадян України проти протиправного розгону мирної акції студентів та громадських активістів, яка розпочалася 21 листопада 2013, як спротив проти відходу політичного керівництва країни від законодавчо закріпленого курсу на Європейську інтеграцію та подальшою відмовою від цього курсу.
Однією з головних причин протестів стали надмірна концентрація влади в руках Віктора Януковича та його «сім’ї», небажання народу України миритись із перетворенням України не лише “де-факто”, але й “де-юре” на складову частину Російської Федерації.

  Під час “Революції Гідності” Віктор Янукович, знаючи про плани Кремля, самоусунувся від виконання президентських повноважень, а росіяни вирішили більше не морочити голову і “приєднати” Україну до “СССР_2.0” у військовий спосіб. На медалі Міноборони РФії «За повернення Криму» чітко викарбувана дата початку рашистської збройної військової агресії проти України – 20 лютого 2022 року.

Медаль “За повернення Криму” – відомча нагорода Міністерства оборони Російської Федерації. Заснована 21 березня 2014 року наказом міністра оборони Російської Федерації № 160 «Про започаткування медалі Міністерства оборони Російської Федерації „За повернення Криму“».
Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров, відповідаючи 15 січня 2018 року на питання про датування, яке знаходиться на медалі, заявив: «Відверто кажучи, не бачив цієї медалі. Думаю, що це просто технічне непорозуміння».

  Не зважаючи на те, що шостий президент України Володимир Зеленський в перші два роки свого президенства всіляко намагався “в мирний спосіб вирішити конфлікт”, рашисти зібравши “достстню кількість” війска, як вони ввважали, 24 лютого 2022 року розпочали повномасштабну військову агресію проти України, яку в Кремлі назвали “СВО – спеціальна військова операція”.

  Після того, як провалилися плани “захопити Київ за три дні”, росіяни почали “ситуативно міняти плани так званої “СВО”. Підписання “СССР_2.0”, яке мало відбутися одразу після захоплення російськими військами Києва, знову зірвалось.

  Після провалу “зимового широкомасштабного наступу 2022-2023р.р.” рашисти почали докладати максимум різнопланових зусиль, щоб всадивши “київський фашистський націоналістичний режим” за стіл переговорів, і тим самим забезпечити для себе довготривалу паузу у війні.

  Але від планів створення “СССР_2.0” на москві відмовлятись аж ніяк не збираються. На це на минулому тижні “натякнув” речник рашистів Пєсков. Він сказав, що “плани СВО незмінні”. Тому, нажаль, “Це – надовго” і  “Далі буде”.

  Олександр Вікторович, НОВА: новини ветеранів

НАГАДУЄМО:

Шабаш у Москві – Путін вдався до анексії частини території України

Референдуми на окупованих територіях потрібні Кремлю для “офіційного оформлення” СРСР-2.0