Шабаш у Москві – Путін вдався до анексії частини території України

  Сьогодні, 30 вересня 2022 року , відбувся очікуваний шабаш у Москві, на якому  відбулося “затвердження” завчасно визначених результатів імітованих “референдумів” на окупованих територіях з метою анексії частини території України. На відміну від Кримського півострова, де результати часто перевищували 100%, цього разу “куратори” вирішили “гульнути по-скромному”.


   Але, не зважаючи на те, хто там і як проголосував, чи взагалі не голосував, Путіну потрібен був “папірець” який, як він вважає, “надає йому законні підстави” для анексії окупованих територій України. Саме це “дійство” і відбулося сьогодні в Москві.


  Після “офіційного оформлення” анексії частини українських областей, Путін виголосив промову. Головні тези з виступу “бункерного діда”:

  • «ДНР, ЛНР, Запорізької та Херсонської областей мають спільну долю з Росією»;
  • «Хочу, щоб це запам’ятали всі — люди, які мешкають у Луганську, Донецьку, Запорізькій та Херсонській області, стають нашими громадянами. Назавжди»;
  • «Ми забезпечуватимемо безпеку ДНР, ЛНР, Запорізької та Херсонської областей, допомагатимемо відновлювати інфраструктуру»
  • «Радянського Союзу немає, минулого не повернути, та й Росії сучасній цій не потрібно, ми цього не прагнемо»;
  • Путін звинуватив англосаксів у диверсіях на «Північних потоках»;
  • Путін закликав «київський режим» негайно припинити бойові дії та повернутися за стіл переговорів;
  • «Захід шукав і шукає новий шанс послабити та розвалити Росію, їм не дає спокою, що є така велика країна. Ми захистимо наші цінності від Заходу»;
  • «Хіба ми хочемо, щоб у нас у Росії був Батько №1, №2, чи зовсім збожеволіли? Хіба ми хочемо, щоб нашим дітям втовкмачували, що є якісь гендери, крім статі?»;
  • “Світ вступив у період революційних трансформацій”.

 

  На завершення можна додати, що Путін вдруге втнув велику дурницю, яка в майбутньому обов’язково буде використана для “розбирання” територій РФ. І першим, хто скористався прецедентом став Гендиректор “Укрпошти” Ігор Смілянський, який своїм наказом визнав територію московського Кремля власністю “Укрпошти”, на який після звільнення Москви від режиму Путіна має бути відкрите відділення №10300.

 

Заставка перейти за посиланням

Сміх сміхом, але це тільки початок. А у випадку, якщо на Росії раптом відбудеться “Жовтнева революція 2.0” – то і сміх раптом може перетворитися на реальність.

 

Олександр Вікторович, “НОВА: новини ветеранів АТО/ООС”

 

Заставка НАГАДУЄМО
нова