Часопис війни, 455 доба

  Триває 455 доба доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Противник і далі продовжує зосереджувати основні зусилля на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. Загалом, протягом минулої доби, відбулось 26 бойових зіткнення на зазначених ділянках фронту, в епіцентрі бойових дій залишаються Бахмут та Мар’їнка,  інформує пресслужба ГШ ЗСУ.

На Куп’янському напрямку противник продовжував вести безуспішні наступальні дії в районі Масютівки. 

На Лиманському напрямку ворог вів наступальні дії у напрямку Білогорівки, успіху не мав. Але фактично зараз Білогорівка (Л) вже знаходиться в напівоточенні.  Активність ворога спостерігається і в Серебрянському лісництві. 

На Бахмутському напрямку протягом доби противник вів безуспішні наступальні дії у напрямку Хромового. Станом на 23.05.2023 ворог так і не продемонстрував підтверджень 100% оволодінням містом Бахмут. За інформацією в соцмережах видно, що бої тривають за кілька будинків на околиці  міста.

На Авдіївському напрямку чергова спроба противника атакувати Первомайське, цього разу вже з Пісків, також провалилася. Окупанти продовжують втрачати танки, бмп та особовий склад.

Рашисти атакують західну частину Мар’їнки. Змін лінії фронту не зафіксовано.

На Запорізькому та Херсонському напрямках рашисти продовжують знаходяться в обороні. 

НАГАДУЄМО:

Часопис війни, 454 доба