Війна в Україні є опосередкованим конфліктом між Росією та США, – Орбан

    Без прямої участі військ НАТО Україна не зможе перемогти (Росію), тож замість ескалації треба переходити до мирних переговорів, заявив Віктор Орбан у столиці Катару. Він знову підтримав російський наратив про те, що ця війна в Україні нібито є опосередкованим конфліктом між Росією та США. На думку Орбана, вона закінчиться прямою угодою Москви та Вашингтона, повідомляє Al Jazeera.

  Також прем’єр-міністр Угорщини додав, що Європа має укласти з Росією угоду про майбутнє європейської безпеки.

  У Міністерстві закордонних справ України, коментуючи заяву прем’єр-міністр Угорщини Віктора Орбана про те, що українцям на полі бою не перемогти, заявили, що на відміну від прихильників капітуляції перед ворогом без опору, українці продовжать боротися до повного звільнення своїх територій від російської окупації. Про це ідеться у заяві речника МЗС України Олега Ніколенка.

  Він нагадав, що ті ж самі європейські політики стверджували минулоріч, що Україна не має шансів протриматися більше, ніж 72 години.

  «Вони помилилися тоді, помиляються і зараз. На відміну від прихильників капітуляції перед ворогом без опору, українці продовжать боротися до повного звільнення своїх територій від російської окупації. Це є єдиним шляхом не лише для відновлення миру в Україні, але і ґарантування безпеки всієї Європи. Тому зараз критично важливо об’єднати зусилля задля того, аби Україна мала все необхідне для пришвидшення поразки Росії», – зазначив Ніколенко.

НАГАДУЄМО:

Боротьба за незалежність Бєлгородської Народної Республіки триває – повстанці нищать рашистів і звільняють населені пункти