РДК розповіли про деталі прориву на територію Бєлгородської Народної Республіки

  “Російський добровольчий корпус” та легіон “Свобода Росії” після завершення спецоперації дали прес-конференцію. Командир РДК Вайт Рекс розповів журналістам, що операція пройшла успішно, оскільки вдалося «безперешкодно зайшли на територію росії». Після проведення операції сред повстанців двоє поранених, загиблих немає. На КПП «Грайворон» вони захопили БТР (на фото), стрілецьку зброю та іншу техніку, а згоріла техніка, яку демонструвало міноборони рф у своїх зведеннях, їм не належить.

  Українські військові на Бєлгородщину не заходили, повідомило видання The New York Times. “Це перша операція Легіону на території Росії, і надалі масштаби наших дій будуть тільки збільшуватися”, – сказав в інтерв’ю представник “Свободи Росії” із позивним “Цезар”. Він додав, що поставлених цілей операції вони досягли.

У Бєлгородській Народній Республіці тривають бої між республіканськими повстанцями і рашистами

  На Росії задумалися над передислокацією частини військ з території України для охорони власного кордону, повідомила Ганна Маляр про останні події на території Росії. Вона особливо наголосила, що Україна не має жодного відношення до того, що відбувається: «взяли на себе відповідальність громадяни РФ. Це може бути тільки їхня внутрішня справа».

  Олексій Данилов натякнув, що “прориви можуть статися і в інших сферах РФ”.

  З останніх повідомлень стало відомо, що коли рашистські пропагандисти приїхала до Бєлгородщини познімати сюжетів на тему “перемогли укрДРГ”, вони  потрапили під мінометний обстріл. Втікали швидко і про втрати не повідомляли.

НАГАДУЄМО:

Боротьба за незалежність Бєлгородської Народної Республіки триває – повстанці нищать рашистів і звільняють населені пункти