Часопис війни, 412 доба – повідомлення з фронту

  Триває 412 доба повномаштабної російської військової агресії. Попри численні втрати в техніці та живій силі, рашисти  не збираються припиняти бойові дії. Головні зусилля ворог продовжує зосереджувати на проведенні наступальних операцій на Лиман, Бахмут, Авдіївка, Мар’їнка. Минулої доби ЗСУ відбили 52х ворожих атаки, інформує пресслужба ГШ ЗСУ.

  Сватівський напрямок. Тривають локальні бої вздовж лінії зіткнення та артобстріли з обох сторін. Складна ситуація в лісах західніше Кремінної, хоч ЗСУ і вдається втримати більшість позицій, але ставить за мету повернути Лиман. Ворог проводить наступальні дії у Серебрянському лісництві вздовж ЛЕП з півночі та сходу.

  Бахмутський напрямок. В Бахмуті ворог не має суттєвих успіхів але ситуація залишається доволі складною. Тривають бої в районі “Алеї троянд” та залізничного вокзалу, а також на південь від вокзалу. Противник має частковий успіх біля стадіону “Авангард”.

  Ворог намагається вирівняти лінію фронту по залізницю і, схоже, що таке вирівнювання фронту є питанням часу. Якщо наступальний потенціал рашистів не вичерпається, то вони продовжать наступ і далі – на західну частину міста.

  Рашисти намагаються атакувати Хромове.

  Із повідомлень у соцмережах стало відомо, що при спробі здатися в полон бойовики розстріляли українських поранених в Бахмуті. Рашисти демонструють, що здача в полон не є виходом із ситуації, і не є гарантією врятувати своє життя. На жаль, реалії війни такі, що жодні конвенції тут не працюють, а життя бійців вже ніхто ніколи не поверне.

Авдіївський напрямок. Російські загарбники продовжують тиснути з Красногорівки на північ у бік залізниці. В Первомайському та Мар’їнці тривають спроби штурму ворогом наших позицій, але змін лінії фронту не зафіксовано.

Запорізький та Таврійський напрямки — без змін.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни – 411 доба

Туреччина ввела в експлуатацію корабель TCG Anadolu (ВІДЕО)