Батальйон Заграніца збирається воювати до останнього українця

  В інтерв’ю газеті Express посол України у Великій Британії Вадим Пристайко заявив, що українці показали, що вони не згодні домовлятися про мир на умовах агресора. “Наше рішення – росіяни повинні піти з наших земель. Тому ми повинні боротися до останнього з них або, на жаль, до останнього з нас”, – сказав Вадим Пристайко.

  Відповідаючи на запитання про втрати українських військ, посол України у Великій Британії наголосив, що спочатку рішення полягало в тому, щоб не оголошувати втрати серед військових до кінця війни. “По закінченні війни ми озвучимо всі дані і я думаю, що це буде жахлива цифра”, – резюмував посол України у Великій Британії.

  Сини посла, що зібрався “воювати до останнього українця” ЖИВУТЬ ЗА КОРДОНОМ. Вова та Андрій Пристайко живуть у Відні (Австрія) та Левені (Нідерланди).

 

  Український журналіст Дмитро Гордон, відповідаючи на запитання ведучої під час інтерв’ю для YouTube-каналу “І Грянул Грем”, назвав головні причини, через які його три сини не захищають Україну на фронті проти російської агресії.

  Дмитро Гордон, якому зараз 55 років, пояснив, що Ростилав, старший син (народився 1992 року), має дуже тяжке захворювання. Щодо Дмитра (народився в 1995 році) і Лева (народився в 2001 році), журналіст заявив, що обидва його сини “…живуть в Америці багато років. Один в Англії навчався ще в школі, потім в університеті в Англії. Вони народилися не в Україні”, – сказав Гордон.

  Відомо, що Ростислав є випускником Київського інституту міжнародних відносин, а Дмитро – Музичного коледжу Берклі у Бостоні.

ДОВІДКА: Батальйон «Монако» — символічна назва державних службовців, депутатів Верховної Ради України, впливових бізнесменів та інших можновладців (і членів їхніх сімей), які  виїхали за кордон до, або під час бойових дій між Україною та Російською Федерацією. Походить вона від заголовків матеріалів-розслідувань журналіста видання «Українська правда» Михайла Ткача: «Батальйон “МОНАКО”.

НАГАДУЄМО:

Депутати повернули доплати військовим