Часопис війни: 381 доба

  Триває 381 доба Великої війни за незалежність України. Пресслужба ГШ ЗСУ інформує, що противник  не полишає спроб щодо виходу на адміністративний кордон Донецької та Луганської областей. Основні зусилля зосереджує на веденні наступальних дій на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському, Мар’їнському та Шахтарському напрямках. Минулої доби наші воїни відбили понад 100 атак противника на зазначених напрямках.

  На Лиманському напрямку противник намагається покращити тактичне положення. Вів безуспішні наступальні дії у напрямку населених пунктів Гряниківка, Масютівка, Невське, Кремінна, Білогорівка, Спірне та Федорівка.

  На Бахмутському напрямку ворог не припиняє штурмові дії – наші захисники відбили численні атаки в районах населених пунктів Залізнянське, Парасковіївка, Дубово-Василівка, Бахмут, Богданівка та Іванівське. 

  На Авдіївському, Мар’їнському та Шахтарському напрямках противник здійснив безуспішні наступальні дії в напрямках Кам’янки, Авдіївки, Тоненького, Сєверного, Водяного, Первомайського, Невельського, Красногорівки, Мар’їнки та Новомихайлівки.

На Запорізькому та Херсонському напрямках ворог вів обороні дії.

  За інформацією, отриманою з інших джерел, стало відомо, що тривають локальні бої на ділянці від Площанки до Діброви. Незначне просування ворога можна спостерігати біля ЛЕП під Кремінною.

  Бахмутський напрямок. Рашисти давлять на Бахмут з півночі та півдня. Вони намагаються знайти слабке місце в обороні ЗСУ в районі Дубово-Василівки, тиснуть на Богданівку та намагаються зібрати сили для подальшого просування в районі питомника.
  Судячи з локацій ворога, можна допустити відхід ЗСУ із Забахмутки, який відбувся трохи менше тижня тому. Утримання підрозділів на тому березі було дуже ризикованим, адже рашисти тримали під вогневим контролем всі переправи. Атака на Васюківку відбита, натомість ворог намагається вести наступ взовж транси на Слов’янськ.

  Тривають спроби ворога захопити Хромове та просунутися в бік Оріхово-Василівки. Посилюється тиск на півдні Бахмута та на півдні бахмутського рашистського виступу. Враховуючи оперативно-тактичне положення гарнізону ЗСУ, оборона Бахмута є надзвичайно складною задачею. Нашим силам вдається її виконувати, хоча ворог залучає значні сили для того, щоб захопити місто.

  Авдіївський напрямок – тривають локальні сутички. Запеклі бої йдуть на схід від Авдіївки. Зміни лінії фрнту тут не зафіксовано. Судячи з того, що за останні дні, на вказаній ділянці практично відсутній зв’язок з багатьма бійцями, можна допустити, щоо бій практично не припиняється.

  Запорізький та Таврійський напрямки без змін. На Запоріжжі ворог перейшов до оборони. 

НАГАДУЄМО:

Часопис війни: 380 доба