Часопис війни: 178 доба

чаоспис

  На початок 178 доби війни російські окупанти продовжують наступати на Донбасі, але успіху не мають і з втратами відходять, – основне зі зведення Генштабу ЗСУ на ранок 20 серпня 2022 року.


На Слобожанському оперативному напрямку ворог веде бойові дії з метою утримання займаних районів та недопущення контрнаступу підрозділів Сил оборони, де намагається покращити тактичне становище.


На Харківському напрямку ворог вів наступальні бої у районі Борщової, успіху не мав, відійшов.


На Слов’янському напрямку поблизу Новодмитрівки, Вернопілля та Курульки підрозділи супротивника намагалися вести штурмові дії, отримали відсіч та відступили.

 

На Краматорському напрямку неподалік Івано-Дар’євки ворог намагається вести наступ, бойові дії продовжуються.

 

На Бахмутському напрямку окупанти вели наступальні та штурмові дії в районах населених пунктів Бахмут, Зайцево та Кодема, бойові дії продовжуються.

 

На Авдіївському напрямку ворог настає в районі населеного пункту Дослідне та Майорськ, бої продовжуються.

 

На Новопавлівському напрямку противник вів штурмові дії у районі населеного пункту Золота Нива, успіху не мав, відступив.

 

Заставка КАРТИ

  Війна в Україні перебуває в “операційному застої”, пише CNN із посиланням на неназваних офіційних представників Заходу. За їхніми словами, зараз жодна із сторін не може розвинути достатній бойовий потенціал, щоб переламати хід війни.

 

  Відзначається також серйозне виснаження сил щодо людського ресурсу в обох сторін. Співрозмовники телеканалу назвали “проблемою, що вимальовується” для РФ все більш гострий брак боєприпасів – навіть основних.

 

Заставка НАГАДУЄМО