Автомобілі для ветеранських просторів придбала компанія Укрнафта

  Сьогодні 5 новеньких позашляховиків Renault Duster поїхали у ветеранські простори. Вони перевозитимуть мобільні групи Миколаївського міського центру підтримки ветеранів війни, Veterans HUB ODESA, Вінницького Ветеранського простору, Хмельницького Ветеранського простору Захист 4.5.0 та Львівського Першого жіночого ветеранського простору «Рехаб».

  Автомобілі для ветеранських просторів придбала компанія Укрнафта, а організувала цю роботу Коаліція ветеранських просторів голова правління Простір Можливостей, екс-очільниця Мінветеранів України Оксана Гаврилюк-Коляда.

 Вчора, 7 грудня, в столиці України, відбулася урочиста церемонія передачі п’яти нових позашляховиків ветеранським просторам України.

  До складу мобільних груп, які надають фахові послуги на рівні районного центру, селища та села, входять юрист, психолог та кейс менеджер. Завдяки отриманим авто члени команди ветеранського простору зможуть надалі охопити більшу аудиторію, яка потребує підтримки або допомоги, а також налагодити тісні зв’язки з головами громад.

  “Це найменше, чим ми можемо бути корисними, адже наша компанія у 2023 році більше, ніж на 800 мільйонів гривень вже допомогла Силам оборони України. Ті, хто захищає нас на передовій сьогодні, завтра повернуться додому. В свої міста та села. Будемо разом готувати фундамент до цього повернення. Передача авто – це перший крок. В подальшому ми продовжимо підтримувати ветеранів та ветеранок, а також членів їхніх родин”, – наголосив очільник «Укрнафти» Сергій Корецький.

  “Сьогодні важливо аби кожна родина військового, який на фронті, або ветеран та його родина отримали якісну послугу у найвіддаленішому районі. Саме для цього створені мобільні групи, які працюватимуть при ветеранських просторах, які входять у Коаліція ветеранських просторів. Результатом такої роботи має бути ідентифікація і вивчення проблем і потреб нашої цільової групи і надання стандартизованої послуги”, – відзначила  голова правління Простір Можливостей Оксана Коляда.

Джерело: Коаліція ветеранських просторів

НАГАДУЄМО: