Ветеранка із Запоріжжя отримала грант на розвиток ферми (ВІДЕО)

  Ветеранка війни із Запоріжжя Юлія Матвієнко отримала грант у 250 тисяч гривень для розвитку власної ферми, де зараз є близько 2000 курей. На одержані від держави кошти, придбала обладнання для створення лінії гранулювання.

  Юлія розпочала свій військовий шлях у 2015 році, тоді вона була мамою двох дітей. П’ять років прослужила снайперкою. Створити ферму було їхньою з чоловіком мрією, аби робити щось разом, як було на війні, так і — в тилу. Так, завагітнівши двійнятами, повернулася до цивільного життя, тоді й почала будувати першу ферму у себе на подвір’ї.

  “З вікон і з чого тільки не будували малесенькі оці ферми, ми починали з 10, 20, 100, 200 курей. Потім якось знайомі у яких я закуповувала корми сказали: “В нас там ферма покинута стоїть, може купите?”. І ми погодилися” , — розповідає жінка. Разом з дітьми та чоловіком будували приміщення, клітки та налагоджували господарство.

  Втім, плани подружжя змінило повномасштабне вторгнення, адже 24 лютого удвох пішли на фронт, а дітей разом з волонтерами відправили на захід країни. “Ми вдвох в окопі і чоловік каже: “Ти розумієш, якщо зараз однією міною вб’є і матір і батька, давай щось вирішувати”. І я поїхала до дітей, повернула їх в Запоріжжя і ми потроху почали відновлювати ферму”, – розповідає Юлія.

  На одержані грантові кошти, жінка придбала обладнання для створення лінії гранулювання. Його Юлія має отримати найближчим часом, а до кінця року планує налагодити виробництво гранул.

НАГАДУЄМО: