24 родини ветеранів придбали житло у Житомирській області за державні кошти

  У Житомирській області 41 родина ветеранів війни придбала житло за кошти, отримані від держави. Серед них – 2 родини загиблих військовослужбовців. Про це 23 листопада повідомила  пресслужба обласної військової адміністрації.

  Соціальний захист ветеранів війни, їх родин та родин загиблих та зниклих безвісти військовослужбовців є пріоритетною складовою діяльності обласної військової адміністрації та усіх місцевих органів влади.

  У 2023 році з державного бюджету спрямовано 252,7 млн грн на виплату грошової компенсації для придбання житла родинам ветеранів війни, завдяки яким поліпшити свої житлові умови зможуть 127 сімей ветеранів, з них – 10 родин загиблих військовослужбовців Житомирщини.

  Для організації та координування на обласному рівні процесу реабілітації та адаптації наших захисників до цивільного життя у Житомирській обласній військовій адміністрації створено окремий підрозділ – відділ з питань ветеранської політики Житомирської ОВА, який очолив ветеран війни – Денис Соколовський.

  На 2023 рік області з державного бюджету спрямовано 238,1 млн грн на виплату грошової компенсації для придбання житла родинам ветеранів війни, завдяки яким поліпшити свої житлові умови мають 120 сімей ветеранів.

  В Україні в 2023 році планували за кошти держбюджету забезпечити житлом 2000 ветеранів та родин загиблих воїнів.

НАГАДУЄМО: