26 листопада завершується подача заявок на безоплатне навчання від Projector Foundation

  Projector Foundation запускає безоплатне онлайн навчання у сфері креативних та IT індустрій для жінок-партнерок військовослужбовців та ветеранів. 30 жінок-партнерок українських військовослужбовців та ветеранів отримають безоплатне навчання від Projector Foundation.

   Взяти участь можуть жінки-партнерки з восьми областей України. Для участі у конкурсі можуть подаватися жінки-партнерки військовослужбовців та ветеранів, які проживають у Сумській, Чернігівській, Одеській, Харківській, Херсонській, Запорізькій, Миколаївській та Дніпропетровській областях віком від 18. В рамках проєкту студенткам потрібно буде підписати лист-затвердження, що вони є партнерками військовослужбовця або ветерана та проживають у зазначених областях.

  Податися на навчання, що стартує на початку грудня, можна за шістьма напрямами:

  На курсі, окрім теорії, студентки отримують практичний досвід роботи з реальним замовником. Усі завдання базуються на розв’язанні робочих задач, тож по завершенню партнерки військових та ветеранів отримають сертифікат і портфоліо з готовими кейсами. Групи складатимуться лише з партнерок. Всі студентки поділятимуть спільний досвід, тож середовище буде безпечним і взаємопідтримуючим.

  Проєкт створений для здобуття професійних навичок у безпечній спільноті та допомозі у подальшому кар’єрному зростанні студенток. Ініціатива реалізується за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри (UCBI)».


Дедлайн подачі заявок: 26 листопада 2023 року (неділя, о 23:00).

Деталі щодо умов участі та реєстрації можна знайти за посиланням, а залишити заявку — у формі.

НАГАДУЄМО: