У Львові 30 ветеранів отримали гроші для розвитку або підтримки власного бізнесу

  Директорка міського департаменту економічного розвитку Інна Свистун розповіла, що на підтримку бізнесу ветеранів з міського бюджету виділять 8,3 мільйона гривень. Наразі вже відбулось два конкурсних відбори претендентів, інформує suspilne.media.

  Назар Олексюк працює у своєму зоомагазині. До повномасштабного вторгнення чоловік був адвокатом, у лютому 2022 року пішов добровольцем до війська.

  “Служив я рік часу, брав участь у бойових діях із захисту міст Сєвєродонецьк, Лисичанськ. Брав участь в бойових діях біля населених пунктів Піски, Водяне, Авдіївки, тобто багато де, мав ряд поранень, контузій, які мали свої наслідки в результаті яких по стану здоров’я був звільнений”, — каже підприємець Назар Олексюк.

  Після повернення із зони бойових дій чоловік вирішив зайнятись власним бізнесом і у червні цього року відкрив зоомагазин. Для реалізації ідеї використав 20 тисяч гривень, які чоловік отримав в межах програми відшкодування від ветеранського фонду, та отримав бізнес-ваучер для від Львівської міської ради.

НАГАДУЄМО: