22 мільйони гривень з бюджету Полтавської громади перераховані на підтримку ЗСУ

  22 мільйони гривень з бюджету Полтавської громади на підтримку ЗСУ вирішили перерахувати депутати під час позачергової сесії міської ради. Було затверджено програму «Полтавський спротив» у новій редакції. Це було єдине питання порядку денного. Про це інформує irt.pl.ua

  Сергій Сириця, директор департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи ПМРЗвернулися до нас: Полтавський районний терцентр комплектування, Полтавський обласний центр комплектування, Полтавський об’єднаний центр комплектування і більше шести військових частин з проханням придбати майно. У більшості це монокуляри, квадрокоптери, бінокуляри, тепловізійні приціли, зимова гума, оптичні прилади і ліхтарі, які допомагатимуть бачити в небі ворожі об’єкти.

  На превеликий жаль подібні рішення депутатів не стали нормою життя в Україні. Керівництво переважної більшості громад на десятому році війни продовжує робити вигляд, що в Україні нічого страшного не відбувається, та видяліє мільйони гривень на будівництво стадіонів, ремонт пам’ятників учасникам Другої світової війни та адімнспоруд. 

НАГАДУЄМО: