ЗСУ знищили понад 20 генералів російської армії

  Співробітники японської розвідки вважають, що ЗСУ знищили понад 20 генералів російської армії після початку повномасштабного вторгнення рф. Про це повідомляє Nikkei Asia.

  Колишній начальник штабу Сухопутних сил самооборони Японії, генерал у відставці Кійофумі Івата зауважив, що це число було б “неймовірно високим”, додавши, що, наприклад, у США майже не було загиблих у боях офіцерів такого високого рангу. Розвідники відзначають, що ЗСУ могли ліквідувати командирів армії рф, відстежуючи сигнали мобільних телефонів, які окупанти були змушені використовувати через боротьбу на фронті радіоелектронної боротьби.

  Івата пояснює незвичайно високу кількість загиблих генералів перевагою українських військових у кібервійні, що дозволяє Києву дізнаватися про їх розташування, а також тактикою росії відправляти генералів на передову. Також високопоставлений чиновник японської розвідки припустив, що на тимчасово окупованих територіях Донбасу можуть бути інформатори, які оперативно інформують українську розвідку.

  “Смерть генерала послаблює моральний дух військ”, — сказав Кійофумі Івата.

  За даними Генерального штабу ЗСУ, втрати російських окупантів з початку повномасштабного вторгнення рф в Україну сягнули вже близько 135.010 осіб, 3.255 танків та сотні інших одиниць військової техніки.

НАГАДУЄМО:

Російські загарбники розпочали масштабний наступ, – вважають аналітики