Зрада у верхніх ешелонах влади мала допомогти росіянам захопити Україну за три дні

   Грудень 2021, січень та початок лютого 2022 року запам’ятався серією досить “дивних” і “нелогічних” наказів вищого керівництва України та “заяв” досить вагомих і нині діючих політичних лідерів. А 24 лютого “несподівано” росія розпочала вторгнення в Україну. Цю “несподіванку” ми чекали 2, 12, 20, 22 лютого. Ми тоді не врахуваи, що 23 лютого офіцери пострадянської армії зазвичай святкують “Дєнь защітніка Отєчєства”.

  Вашій увазі представлена точка зору Виктора Саклакова, яку поширив на своїй сторінці у Фейсбук Valerii Podolianets.

  Роздуми Виктора Саклакова не підкріплені конкретними документами, але ми всі ще дуже добре пам’ятаємо, що у нас відбувалось перед початоком війни – в жовтні-грудні 2021, січні – на початку лютого 2022 року.

Автор – Виктор Саклаков, 29.01.2023

Таємні накази перед початком війни

  Читаю відкриті джерела інформації і дивуюся випадковим збігам, які сталися в перший тиждень вторгнення Мордору в Україну.

  Наведу приклади подій, які відбувалися одночасно в різних куточках України.

  На кордоні з Білоруссю на момент вторгнення не було наших військ, лише прикордонники. Більшу частину військ Нацгвардії вивели з аеродрому Гостомель, залишивши лише 150 строковиків на охорону.

 Аеропорт Жуляни залишився без охорони взагалі. Ні поліції, ні національної гвардії. Генерал Кривонос, який на той час не мав посади і волонтери облили злітно-посадкові смуги Жулян мастилами та взяв аеропорт під охорону.

  За тиждень до вторгнення генерал Залужний отримує наказ перекинути всі війська з Харківського напрямку до зони ООС, і просто “не встигає” це зробити, тим самим рятуючи Харків від окупації.

  Наприкінці 2021 року будуть розчищені всі проходи з окупованого Криму на територію України, а орки за добу виявляться аж під Миколаєвом.

  Майже всі Джавеліни, NLAW та Стінгери, передані Великою Британією та США на момент вторгнення, знаходяться на складах на Яворівському полігоні, і лише мізер передано ЗСУ.

  Татьяна Чорновол та Сергій Пашинський експортують – рятують Стугни та Нептуни, не маючи жодних повноважень, а чиновники, які зобов’язані це робити, зникли.

  Окружний адміністративний суд Києва, що (…)  судді Вовку, приймає від адвокатів Януковича позов про незаконне відсторонення його з посади президента, незважаючи на закінчення терміну.

  Сама перша колона орків складається не з ударних частин, а з СОБР, з битами та щитами. СОБР йде не воювати, а розганяти мітинги, і дуже здивувався, коли їх почали спалювати.

  Цей список можна продовжувати ще довго. Тут і раптове зникнення брехливого президента Єрмака на тиждень, і парад форми орків, і боєкомплект з їжею на 3 дні, і списки осіб, які будуть знищені орками, і багато багато багато іншого.

  У мене сильне відчуття, що орки виконали свою частину домовленості – типу ми просто тихо зайдемо, нікого поки не чіпаючи. А “шановні партнери” здають оркам без бою Київ, Харків, Херсон, Запоріжжя, Миколаїв.

  Дуже схоже на договірняк. І я повністю вірю, що наш малий герой Зе ні до чого, його просто грали в темряві. В Україні Єрмак і його команда давно керують і економікою, і міжнародними відносинами, і поліцією з Нацгвардією, і навіть ЗСУ намагається очолити. Окрім Єрмака, всі коридори влади повно шанувальників тухлої моркви.

  Все, що я перелічив вище, не може бути пояснено простим запамороченням та ухиленням від виконання службових обов’язків людьми на високих посадах. Один Баканов не зміг зрадити Україну. А Баканову навіть не пред’явили звинувачення. А заарештовані лучники на кшталт Богуслаєва підтверджують мою гіпотезу – Україну готували до здачі оркам. Готували на найвищому рівні. І я не виключаю, що були відповідні словесні і можливо навіть письмові накази правоохоронним органам не чинити опір.

  Що стало на шляху? Виручило те, що ЗСУ, командування ЗСУ, офіцери та бійці, нацгвардія, поліція та прості громадяни почали просто виконувати свої обов’язки згідно Конституції – знищувати окупантів. І всі домовленості впали. Орків почали мінусувати сотнями і тисячами, пуйло відчув себе покинутим/обманутим лохом, а карусель смерті і геноциду почала крутитися…

Чонгар – то “фігня”, – «просто про_є_Балі»? Так от вам факти що не потребують розслідувань

  У 2019-2020 роках Володимир Зеленський оголосив оптимізацію та скорочення ЗСУ. – в нуль розформована одна частина.

  І згадки про це ви не знайдете ніде – інфу про її розформування знайдено у судовому рішенні, бо там з ЗП накосячили…

   Як ви думаєте без гугля що то за частина – А0229 ? -ТАНКОВИЙ батальйон ДШВ в Овруцькому районі …..Овруцький район є прикордонним районом, що межує з Республікою Білорусь!

 Тож .. ВЧ А0229 це був зачаток бригади, що мала бути розгорнута на прикриття Київа із сторони Білорусі!!!

  Сформована вона була указом Порошенко. Розформована указом Зеленського.

  І жодної заміни цій бригаді Зеленский не зробив.  Напрямок з Білорусі таким чином був оголений. І під цим рішенням стоїть підпис Зеленского ОСОБИСТО!

  За дивним збігом обставин саме з напрямку, що мала прикривати ця частина стався основний удар рф.!!! ПОЯСНЕННЯ ТРЕБА?

  А тепер вишенька на торті – пам’ятаєте повідомлення про багатокілометрову корку з військової техніки рф у напрямі Київа? … так от пропускна здатність доріг була дуже важлива при плануванні удару на Київ.

  У рамках “Великого будівництва” під егідою та патронатом президента України – пана Зеленськго (!!!) траса на Чорнобиль була реконструйована та розширена. РОЗШИРЕНА дорога по якій їздить 1-2 авто на день. За дивним збігом обставин (в черговий раз) ця дорога стала однією з головних для наступу рф і саме її розширення дуже посприяло прискореному просуненню частин агресора!

  Загалом маємо лише по київському сектору оборони … Зеленський розформовує війська, що мають прикривати Київ на напрямку головного удару армії рф та розширює дорогу по якій вони мають наступати … і робить весь комплекс цих дій з першого дня президентства – не втрачаючі часу.

  Але … все це співпадіння? … Чи все це не на часі?


Виктор Саклаков
Передрук із фб-сорінки Valerii Podolianets

 

НАГАДУЄМО:

Генштаб ЗСУ інформує про події на фронті – часопис війни, 532 доба