Знову ветеранів АТО «підозрюють» у скоєнні вбивства

Завершено досудове розслідування щодо замаху на вбивство підприємця Івано-Франківщини, у якому підозрюють ветеранку АТО Інну Грищенко (псевдо “Пума”) та її чоловіка ветерана АТО Владислава Грищенка (псевдо “Буча”). Про це «НОВА: новинни ветеранів» дізналися із повідомлення  пресслужби Національної поліції України.

Слідчі завершили досудове розслідування і та встановили цілу групу осіб, підозрюваних у вчиненні вказаного злочину. Серед затриманих: організатор злочину, який має шість судимостей, і якого вважають замовником вбивства. Він підприємець, який заборгував потерпілому понад 100 тисяч доларів США. Його співучасників підозрюють тому, що вони мають професійну підготовку у поводженні з вибуховими пристроями. Крім того, під час  проведення обшуків у зловмисників виявлено та вилучено бойову зброю без відповідних дозвільних документів і накладено арешт на майно підозрюваних на суму понад два мільйони гривень, — зазначається в повідомленні.

Київський апеляційний суд залишив у силі носіння електронного браслета та розмір застави у понад 160 тисяч гривень для ветеранки АТО Інни Грищенко, позивний якої “Пума”.

Колишній Генеральний прокурор Руслан Рябошапка свого часу висував припущення, що подружжя Грищенків також може бути причетним до убивства у 2016 році журналіста Павла Шеремета.

Але тоді «підозра впала» на висококваліфіковану лікарку, композитора і волонтерку.