На Донеччині перепоховали останки 135 загиблих воїнів Другої світової війни

08 вересня 2020 року, в 77 річницю вигнання з Донецька нацистських загарбників було  урочисто перепоховано останки 135-ох загиблих воїнів 12-ї та 6-ї армій, 3-ї та 8-ї Гвардійської радянських армій, які загинули в боях під Слов’янськом в роки Другої світової війни: в 1941-1943 роках.

Про це повідомляє сайт Міністерства ветеранів.

Асоціація дослідників військово-історичної спадщини «Плацдарм» змогла ідентифікувати лише трьох, та ще чотирьох – частково: відомо або прізвище, або ініціали, або військове звання, із 135 загиблих.

Капелан ЗСУ отець Василь Іванюк прочитав заупокійну літію за загиблими, бійці військової частини 3035 здійснили ритуал перепоховання та поклали квіти до пам’ятника воїнам загиблим у Другій світовій війні.

 

В рамках заходу, було проведено постановку-реконструкції частини бою тих часів, які були найкривавішими та найжорстокішими в історії людства.

До вшанування пам’яті загиблих воїнів долучилися начальник відділу у Донецькій області Мінветеранів Анна Адам, заступник командувача Операції об’єднаних сил Олег Коваленко, представники органів місцевої влади, військовослужбовці та учнівська молодь.