“ЖИТТЯ P.S.”: драма на основі реальних подій

 У Львівському Національному театрі імені Марії Заньковецької ще 04 вересня 2020 року відбулась прем’єра моновистави «Життя P.S.». І ось заньківчани збираються 21 листопада 2020 року в День Гідності та   Свободи показати перший виїзний спектакль в Івано-Франківському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Івана Франка.

 

 “ЖИТТЯ P.S.” – вистава за однойменною автобіографічною книгою Валерії Бурлакової, ветеранки війни на Сході України.

 

 У книзі Валерія показала інший бік війни очима жінки, яка на фронті зустріла кохану людину. Розповідь висвітлює також теми, про які кажуть, що вони «незручні»: про воєнний побут, дискримінацію жінок-військових, спотворення фактів різними медіа.

 

 Книга є фактично фронтовим щоденником, у якому відображена реальність, яка має відмінності від тої, що сформована у більшості пересічних громадян. Ця реальність часом жорстока, часом абсурдна, а часом і така, що вселяє надію та сенс жити.

 

 Глядач має змогу познайомитися з правдою про війну крізь призму спогадів Валерії. І як спогади інколи схожі на сон, так і репрезентована дійсність нагадує життя уві сні, де головна героїня вже заздалегідь знає все, що їй доведеться пережити, але не може відвернути неминучість подій.

 

 У виставі задіяні Мар’яна Кучма, яка виконує роль Лєри, та Олесь Федорченко – у ролі «Морячка».

 

 Найближчі вистави “ЖИТТЯ P.S.” в театрі імені Марії Заньковецької заплановані на 12 листопада (початок о 18:00) та 28 листопада (початок теж о 18:00). Вистава триває близько години.

 

 У театрі імені Заньковецької повідомили, що актори готові і хотіли б продовжити гастролі з виставою в інших містах України. Але все буде залежати від епідеміологічної ситуації, пов’язаної з поширенням коронавірусної хвороби.

 

Нагадуємо: