Житомирський Бронетанковий завод програв тендер Міноборони на ремонт БМП та БРДМ приватній компанії, розташованій у квартирі багатоквартирного житлового будинку Києва

ДП “Житомирський бронетанковий завод”, який входить до складу ДК “Укроборонпром”, програв тендер Міноборони України на ремонт 50 одиниць БМП-1, БМП-2, БМД-1, БМД-2 та машин на їх базі, БРЕМ-2 у місцях розташування несправної техніки виїзними ремонтними бригадами. Дані щодо тендеру, відкритого 15 жовтня 2020 року, було оприлюднено на майданчику державних закупівель ProZorro. Термін виконання робіт – до 30 листопада 2020 року, повідомляє defence-ua.com.

 

Міністерство оборони України вчергове замовило “послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначення (50630000-0) (військовий ремонт БМП-1, БМП-2, БМД-1, БМД-2 та машин на їх базі, БРЕМ-2 у місцях розташування несправної техніки виїзними ремонтними бригадами)” на початкову вартість в 1 млн гривень.

 

Відновлені БМП ЗСУ в цеху ДП "Житомирський бронетанковий завод"
Відновлені БМП ЗСУ в цеху ДП “Житомирський бронетанковий завод”

 За це замовлення  «змагалися» два учасники: ДП ЖБТЗ та приватна компанія ТОВ “Науково-Виробниче Підприємство “Актив Спец Пром”. Остання і виграла тендер за ціновою пропозицією, запропонувавши виконати ремонтні роботи за 950 000 гривень проти 970 тис. від ЖБТЗ. При цьому, де знаходяться виробничі потужності цього підприємства наразі не відомо. В загальнодоступних відомостях зазначається, що дане підприємство зі статутом у 1,5 тисячі гривень знаходиться в житловому будинку Дарницького району міста Києва.

 

Десь у цьому будинку знаходиться компанія, яка за 3 дні може поставити 10 нових комплектів гусениць для БМП та за кілька днів виконати ремонт виїзними бригадами 50 БМП/БМД в частинах ЗСУ

 Це не перший подібний тендер від Міноборони на ремонт техніки. У липні 2020 року вже була спроба провести тендера, але без зазначення кількості одиниць, але на таку ж саму початкову суму. Тоді в тендері взяв участь лише “Житомирський бронетанковий завод”. Та його пропозицію було відхилено “у зв’язку з неусуненням недоліків у поданих документах протягом наступних 24 години з моменту ознайомлення учасника з такими недоліками під час проведення переговорів”.

 

Не менш цікавим є розгляд можливостей з ремонту БМП та БРДМ потенційним переможцем – “Актив Спец Пром”. До речі, нещодавно це «підприємство» стало одним з переможців тендеру самого ЖБТЗ на надтермінове постачання гусеничних ланок для БМП протягом трьох діб. Ця приватна компанія виграла один з лотів (загалом їх було три) на суму у 4,4 млн гривень щодо постачання 10 комплектів гусеничних стрічок 675-35-сб9 (675-35-сб123 – 2 од.) разом із ЗІП. Тепер «фірма» доросла» до «більш серйозного замовлення».

 

Нагадуємо: