Зеленський звільняє Пристайка

  Вадим Пристайко був послом України в Великобританії. Після слів Володимира Зеленського стосовно “конкретизації форми подяки Воллесу”, Пристайко, як посол, змушений був реагувати і сказав, що то був “нездоровий сарказм” Президента. Схоже, за це його і звільнили. Між словами Вадима Пристайка та його звільненням пройшов тиждень.

  Пристайко був гарним послом у Великобританії і зробив дуже багато всього необхідного для України. У такий відповідальний для країни момент не варто було б звільняти ключового посла у ключовій країні лише тому, що він не сказав, що наш Володимир Олександрович Зеленський найкращий та наймиліший президент у Світі.

 Що тепер? Україна не має до цього часу посла в Індії. Україна практично три роки не мала посла в Китаї. І тут можна ще довго перераховувати. Але все це вкупі вказує на відсутність системи, відсутність стратегії, відсутність мислення наперед хоча б на відрізку часу в один президентський термін.

  Відсутність:  Стратегії, Системи, Перспективного Мислення – це три головні проблеми української влади сьогодні – прямо зараз.

Юріс Шалтіс, “НОВА: новини ветеранів”.

НАГАДУЄМО:

Міністр культури проситься у відставку, – Ткаченко написав заяву

Російські силовики затримали Гіркіна