Російські силовики затримали Гіркіна

  Дружина рашистського терориста у соцмережі підтвердила та прокоментувала затримання Ігоря Гіркіна (Стрєлкова). За її словами, затримання відбулось приблизно об 11.30. До них приїхали представники слідчого комітету. На цей час її вдома не було. Як розповів їй консьєрж, Гіркіна вивели під руки та відвезли у невідомому напрямку.

Ігор Гіркін (Стрелков) і Мирослава Рєгінская

   Схоже, що Гіркін-Стрєлков, ймовірно, остаточно дістав путіна останнім своїм постом, який написав 18 липня. Цей текст викликав неабиякий резонанс на російйських телеграм-каналах. 

  За цю “писанину” Ігоря Гіркіна (Стрєлкова) звинувачують за статтею 282 КК РФ (екстремізм). Йому можуть накинути 20 років ув’язнення.

  “Підставу для силовиків” у вигляді доносу на Гіркіна написав ярославський депутат Дмітрій Пєтровскій.

  “Так, я написав заяву на Стрєлкова до прокуратури чотири дні тому. І так, я справді співробітник ПВК «Вагнер», двічі їздив у відрядження хірургом.

  Стрєлкова я вважаю «военной Блиновской»: збирає великі донати нібито на допомогу нашим хлопцям, а за витрачені кошти не звітує.

  Останньою краплею, звісно, стали слова Стрєлкова про нашого президента Владіміра Путіна. Вважаю, що образу першої особи держави — це злочин. Не можу поки що точно сказати, після моєї заяви затримали чи ні, перед простим хірургом Генеральна прокуратура не звітує. Але сподіваюся, що саме я дав хід справі”, – заявив ярославський депутат Дмітрій Пєтровскій.

Ярославський депутат Дмітрій Пєтровскій допоміг спецслужбам РФії “викрити злочинну діяльність” Ігоря Гіркіна (Стрєлкова)

  “Не розібравшись у ситуації”, можливо, з бодуна, на захист Гіркина нактав пост український зрадник Царьов. Але, згодом, трохи “прийшовши до тями” він пост видалив. Але скріни не горять…

НАГАДУЄМО:

Бійці 79-ої ОДШБр задвухсотили медійного комуніста