Заступник секретаря РНБО Сергій Кривонос не погодився з “концепцією” президента Зеленського: – …Ми не воюємо «м’ясом»…

– …У випадку нового нападу Росії з іншого напрямку «буде велика війна, ми нікуди не підемо, ми всі будемо воювати, всі будуть мобілізовані – і чоловіки, і жінки», – заявив Президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю «Фокус» 

 

Заступник секретаря Ради національної безпеки та оборони генерал-майор Сергій Кривонос розкритикував “концепцію” президента України Володимира Зеленського “…мобілізувати всіх чоловіків і жінок у випадку нападу Росії”.

 

«Це розповідають президенту, що вони це спроможні зробити. А ми, які це пройшли і бачили це в свої реаліях, – ми розуміємо, що навіть якщо теоретично ми зможемо мобілізувати жінок і чоловіків – а чи навчені ці люди тримати зброю в руках? Ні. Чи люди ці хочуть це робити? Ні», – сказав Сергій Кривонос в інтерв’ю «Новому времени».

 

За словами генерал-майора, в Україні патріотизм «не підтримується на рівні держави», і 2014 рік — це досить наглядно продемонстрував. Він переконаний, що держава повинна виховувати мобілізаційний резерв, зокрема ідеологічно.

 

Нагадуємо:

«Ми ж не воюємо «м’ясом», не кидаємо людей десятками тисяч. З іншого боку, подивіться на досвід вірменсько-азербайджанської війни. Вона показала, що невелика кількість особового складу у взаємодії з технікою при правильно спланованих операціях дозволяє досягти високих результатів. Тому величезна кількість мобілізованих людей не вирішить питання спроможності протидіяти ворогу», – наголосив Сергій Кривонос.

 

Кривонос наголосив, що навіть у випадку мобілізації людей потрібно спочатку навчити…

 

Читайте також: