72 учасники і 5 годин безперервних змагань: в Україні вперше відбувся спортивний командний захід на витривалість Kyivska Rus Endurance 001 за участі ветеранів російсько-української війни.

Змагання у форматі Еxtreme Endurance, що в перекладі значить «витривалість» вважаються екстремальними та одними з найцікавіших, вони давно вже отримали свою популярність в багатьох країнах світу і зараз дійшли і до України.

Організатори Ukraine Endurance Team та #AVC_int., зокрема представники цих організацій Євген Пивоваров та Тарас Шпук, який також є представником Ради ветеранів Івано-Франківської області, повідомили, що ветерани не лише взяли участь у змаганнях, але й долучилися до процесу підготовки.

«На цьому заході ми, як учасники бойових дій, хотіли передати частинку того з чим стикається боєць спец призначення під час підготовки та в бойових умовах, – ділиться враженнями Шпук Тарас. – Надалі ми будемо ще з більшим вогнем у серці створювати і просувати Endurance в Україні»

Змагання відбулись на території справжнього середньовічного Києва – у Парку «Київська Русь». Організатори створили оптимальні умови для тренування сили та витривалості учасників, про страхування спортсменів теж подбали.

Але це не перегони, і тут немає п’єдесталів та переможців, є ціль – дійти усією командою до кінця.
Мета таких заходів – прокачати фізичні та психологічні можливості учасників та досягти результату командою. Цей формат був створений на базі підготовки морських піхотинців і тепер нерідко використовується як найбільш ефективний спосіб тімбілдінгу.

Хочете відкрити для себе світ найсильніших – приєднуйтесь до команди Ukraine Endurance Team!

Please follow and like us:

Блог

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Боротьба з псевдопатріотами та проросійськими рекетирами
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial