Норми закону поширюватимуться на добровольчі формування, які не увійшли до офіційних структур.

Статус учасника бойових дій антитерористичної операції отримають 3 тис. добровольців з формувань “Добровольчий український корпус”,

“Українська добровольча армія”

і батальйону “ОУН”.

Про це сьогодні на брифінгу повідомила міністр у справах ветеранів Оксана Коляда і координатор Служби соціального захисту добровольців Анастасія Римарь.

“Ухвалення законопроекту 2045-1 надасть можливість більше 3 тис. ветеранів-добровольців отримати в майбутньому усі соціальні гарантії, які є в Україні для ветеранів”, – відмітила міністр

По словах Римарь, норми закону поширюватимуться на добровольчі формування, які не увійшли до офіційних структур, яких на сьогодні 3 : Добровольчий український корпус, Українська добровольча армія і батальйон “ОУН”.

Для отримання статусу учасника бойових дій добровольцеві необхідно буде подати 3 свідоцтва від бійців, які вже мають такий статус або інвалідів війни, – тих, хто був у складі офіційних формувань і можуть підтвердити і нотаріально завірити безпосередню участь цього добровольця у бойових діях в районі проведення АТО.

Нагадаємо, 04 грудня ВР прийняла з правками в другому читанні і в цілому законопроект, який дозволяє отримати статус учасника бойових дій членам добровольчих батальйонів.

Згідно із законопроектом, держава гарантує право на статус ветерана війни для тих, хто у складі добробатів, що не увійшли у ЗСУ, МВС, Нацгвардії і інших органів, брав участь в АТО на протязі не менше 30 днів.

Please follow and like us:

Блог

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Боротьба з псевдопатріотами та проросійськими рекетирами
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial