З Косова на ротацію повернулись українські миротворці (ФОТО)

До України літаком Іл-76 на ротацію повернулися українські військовослужбовці одного із окремих полків підтримки оперативного командування “Схід”. У Косово вони виконували завдання  під керівництвом NATO у складі міжнародних сил Kosovo Force – KFOR.

 


Возможно, это изображение (2 человека, военная форма и на открытом воздухе)


Як інформує служба зв’язків з громадськістю Командування Сухопутних військ ЗС України, контингент в Косово налічує 40 військовослужбовців та формується на основі одного із інженерних полків на ротаційній основі. Зараз в Косово виконує завдання 30 за рахунком ротація.  Возможно, это изображение (1 человек и военная форма)

 

Підрозділ виконує завдання із забезпечення свободи пересування у зоні відповідальності місії KFOR, організації та проведення заходів мінної безпеки, як місії так і цивільного населення. розмінування та знешкодження вибухонебезпечних предметів та інші завдання інженерного забезпечення по всій зоні своєї відповідальності.Український контингент вперше вступив до Косова у складі миротворчої місії ще у 1999 році. Відтоді майже півтори тисячі наших військових забезпечували мир та безпеку на Балканах.Нагадуємо: