У США оснастили безпілотник RQ-21 Blackjack дроном помічником (ФОТО)

Для потреб спецпризначенців Військово-морських сил США безпілотник RQ-21 BlackjackRQ-21 Blackjack було адаптовано для використання невеликих дронів. Ці маленькі БПЛА можуть виступати у якості додаткових розвідувальних засобів або ж бути використані як керовані боєприпаси. 

 

Про це пишуть у The Drive. 

Однією з ключових особливостей БПЛА RQ-21  Blackjack є можливість використання модульного контейнера у центрі його фюзеляжу. Невеликі системи датчиків фіксації руху (WAMI), радари з функцією візуалізації наземного індикатора рухомих цілей (GMTI), а також комплекти сигнальної розвідки можуть бути використані у таких модульних пристроях.  У безпілотника також є сенсорна турель з електрооптичними та інфрачервоними камерами під носовою частиною.


MQ-21 Blackjack с маленьким дроном

 

Як видно на знімках опублікованих прес-службою ВМС США, для RQ-21 Blackjack передбачена можливість використовувати маленькі дрони у модульних контейнерах разом з іншим обладнанням. Зовні він нагадує безпілотник Nova, що вже багато років використовується американськими військовими. Наразі невідомо, чи є можливість повертати невеликий дрон після виконання місії обрано на RQ-21 Blackjack, проте навіть і без цієї функції це значно розширює можливості для розвідки. 

 

Нагадуємо: