З’явилось фото наслідків попадання Javelin у танк на навчаннях (ФОТО)

За наказом Командувача Об’єднаних сил генерала-лейтенанта Олександра Павлюка, на одному із загальновійськових полігонів в районі проведення ООС відбулося практичне виконання стрільб по броньовим об’єктам особовим складом розрахунків переносного протитанкового  ракетного комплексу «Javelin». 

 

Про це повідомляє прес-служба Операції об’єднаних сил.

 

Возможно, это изображение (на открытом воздухе)

 

За словами керівника занять полковника Богдана Союшкіна, застосування даного ПТРК з метою тренування особового складу в районі проведення ООС відбувається вперше. Так, стрільба з протитанкового комплексу велася по умовній цілі – танку в окопі, який знаходився на відстані близько 1,5 км. Крім того, було визначено ефективність ведення вогню з ПТРК «Javelin» у зимових погодних умовах – сильному вітру та низькій температурі повітря. Попре те, що військовослужбовці стрільбу з даного озброєння виконували вперше, завдання було виконано успішно – ціль умовного противника було уражено. 

 

Нет описания фото.

 

“Головна перевага «Javelin» – легкість у керуванні. Ракета після пуску сама наводиться на ціль, що дозволяє досягати практично 100-відсоткової влучності стрільби”, – розповідає військовослужбовець ЗСУ Віктор, який вів стрільбу з ПТРК. 

 

Возможно, это изображение (1 человек и на открытом воздухе)

 

За його словами, ураження цілей з ПТРК «Javelin» не викликає труднощів у фахівців – протитанкістів, які мають досвід  застосування вітчизняних та радянських аналогів ПТРК.

 

Возможно, это изображение (на открытом воздухе)

 

Нагадуємо: