У Індії випробували балістичну ракету здатну знищувати субмарини (ВІДЕО)

Ракета нового покоління була випробувана організацією оборонних досліджень і розробок міноборони Індії 13 грудня. Новітня система отримала назву Smart. Вона являє собою гібрид надзвукової балістичної ракети та протичовнові торпеди калібру 324 мм. Систему Smart було створено для розширення можливостей збройних сил Індії у боротьбі із підводними човнами Китаю. 
У Індії випробували балістичну ракету здатну знищувати субмарини

 

Заявлена дальність польоту ракети сягає до 650 кілометрів. Під час запуску була випробовувана можливість максимального польоту системи, а її робота відстежувалася приладами електрооптичної телеметричної системи та різних радарів дальності.Система передбачає роботу у два етапи: спочатку з наземної пускової установки відбувається запуск самої ракети до точки пошуку ворожого підводного човна, на другому етапі від ракети відділяється торпеда, яка самостійно шукатиме ціль у районі проведення операції. Розробляти ракету почали у Індії ще у 2016-му році, проте офіційно про це стало відомо лише у 2019 році. Перші ж випробування такої ракети відбулися у 2020 році. У міноборони Індії прямо наголошують, що їх ракета розробляється з метою протистояння підводному флоту КНР. 

 

 

Нещодавно поблизу Індонезії  працівники однієї з морських нафтових у Південнокитайському морі зробили фото загадкового танку, який дрейфував у морі. Ззовні загадковий об’єкт виглядає дуже заржавілим, проте його пушка, башта та навіть каністри для пального знаходяться на своєму місці. 

 

Нагадуємо: