Виснаження противника дасть змогу створити необхідні умови для деокупації, – Сирський

  Виснаження переважаючих сил противника та завдання йому тяжких втрат дасть змогу створити необхідні умови для деокупації та пришвидшення нашої перемоги. На цьому наголосив командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський, який є керівником оборони східного фронту, у зону відповідальності якого входить Бахмут.

  Низька дисципліна та моральний дух та невдалі бронетанкові атаки – серед причин обмеженої боєздатності армії рф, що відобразилось на спробах оточити Авдіївку, пояснила у звіті розвідка міністерства оборони Великої Британії.

  Схоже, що щоб закріпити нещодавні обмежені тактичні успіхи у районі Авдіївки на цій ділянці фронту російське військове керівництво кинуло у наступ частину “висококваліфікованих смертиків” з ПВК “вагнера”, вважають аналітики з Інституту вивчення війни. Вони підтримали виснажені та менш вмотивовані підрозділи так званої “Донецької народної республіки” (АК-1).

Кількість “хароших росіян” за 14 місяців перевалила за 170 тисяч

  Зважаючи на те, що за останню добу втрати рашистів почали зменшуватись, можна допустити що це може вказувати на поступове затухання зимово-весняного наступу рашистів.

  На сьогодні втрати російських окупантів від початку повномасштабного вторгнення в Україну сягнули 171 730 осіб, 3602 танків та сотень одиниць військової техніки, повідомили у Генеральному штабі ЗСУ.

  За інформацією рашистів рсія має наступні втрати: збройні сили рфії – 169452, росгвардії – 7218, “поціновувачів класичної музики” – 55161 осіб. Загальна кількість неофіційно оприлюднених загиблих рашистів склала майже 232000 осіб. Кількість поранених в 3-4 рази перевищує кількість загиблих.

  НАГАДУЄМО:

Розвінчуємо міфи –  міф 10. Військовий досвід не перепона – яка ситуація із працевлаштуванням ветеранів війни