Виявляється, “справу” проти новообраного президента США Джо Байдена українська поліція «закрила» ще у вересні

 Після перемоги в передвиборчих перегонах Джо Байдена “український політикум” поголовно почав косити “коронавірус”! Існує припущення, що різке зниження імунітету «перших осіб» України відбулося саме через «кримінальне провадження проти Байдена».

 

 Але сталося диво! Несподівано виявилося, що Національна поліція України “закрила” кримінальне провадження щодо Джозефа Байдена, яке було порушено за заявою ексгенпрокурора Віктора Шокіна, ще 23 вересня 2020 року.  Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомило в коментарі “Укрінформу”  “обізнане джерело” в Офісі генпрокурора.

 

«Співрозмовник» агентства додав, що справа була зареєстрована за ст.344 ККУ (втручання в діяльність державного діяча) в Державному бюро розслідувань (ДБР) на виконання рішення суду.

 

Суддя Печерського суду Києва Сергій Вовк зобов’язав відкрити справу через “неправомірне втручання” колишнього віцепрезидента США Джозефа Байдена в діяльність ексгенпрокурора Віктора Шокіна.

 

 Пізніше “Бюро” її перенаправило на розслідування в Печерське управління Нацполіції, яке, як з’ясувалося  після перемоги Джо Байдена на виборах, закрило справу ще «до початку виборів…»

 

Поліція закрила справу проти Байдена, відкриту за заявою Шокіна 02

 Раніше Шокін заявляв, що в 2016 році його звільнили з посади генпрокурора через тиск колишнього віцепрезидента США Байдена. Шокін вважає, що причиною стало розслідування діяльності компанії Burisma, до правління якої входив Хантер, син Джо Байдена.

 

Нагадаємо: