Почалася реалізація військового контракту США-Катар загальною сумою понад 8 мільярдів доларів

Американська компанія Lockheed Martin отримала $ 657 млн ​​доларів в рамках раніше укладеного договору на поставку винищувачів F-15QA для ВПС Катару. Бюджетні кошти були виділені на організацію матеріально-технічного забезпечення авіапарку винищувачів. Загальна сума контракту з урахуванням вартості даної модифікації становить $ 8 млрд доларів.

 

«Boeing Co., Сент-Луїс, штат Міссурі, отримала контракт на модифікацію невизначеного контракту (P00025) на суму 657 200 000 доларів США на контракт FA8634-18-C-2701 на програму F-15Q Qatar. … передбачено комплексну програму запасних частин і матеріально-технічну підтримку підрядника для обслуговування літака F-15QA. У цю модифікацію також включені матеріально-технічне забезпечення тренажерів і адміністративні витрати », – йдеться в повідомленні.

 

Роботи завершуються на авіабазі Аль-Удейд в Досі. Цікаво, що Катар є замовником трьох основних західних літаків 4-го покоління, що були замовлені у Dassault Rafale, Eurofighter Typhoon і F-15E Strike Eagle.

 

Нагадаємо: