Впливовий член РНБО розказав, як створити тероборону (ВІДЕО)

В Україні необхідно негайно запустити процес формування територіальної оборони. Про це заявив заступник секретаря РНБО генерал-майор Сергій Кривонос під час прес-конференції на тему “Створення сучасної національної системи територіальної оборони України. Майбутні законодавчі зміни. Проект закону України №4504″ Про територіальну оборону України”.

 

“Головне завдання №1 зараз, що стосується територіальної оборони – запустити цей процес … У нас обмежена кількість часу, у нас мало ресурсів, але між тим в нашому законопроекті ми передбачили і ці нюанси, яким чином нам це максимально швидко і ефективно здійснити” – заявив Кривонос.

 

 

При цьому за словами самого генерал-майора, він виступає за конструктив, а от суперечливі положення розгляне парламентський Комітет з питань національної безпеки і оборони. Кривонос зазначає, під час розгляду будуть враховані всі альтернативні точки зору.

 

Учасники також проговорили і проблеми президентського законопроекту. На відміну від законопроекту, який готується главою держави, в законопроекті №4504 пропонується вивести війська територіальної оборони зі складу Збройних сил України (ЗСУ) в окреме військове формування, у якому навіть можна бути проходити строкову службу.

 

Нагадаємо: